Ubytování Kitzbühel

Ubytování v Kitzbühel

Středisko pro odvážné lyžaře a bohaté turisty Kitzbühel, poutní místo všech lyžařů, se chlubí sjezdovkami mezi Kitzbühel Hornem, Hahnenkammem, Pengelsteinem a Resterhöhe. Toto lyžařské centrum v Rakouských Alpách je jedním z nejluxusnějších a tedy i nejznámějším a nejnavštěvovanějším střediskem Rakouska.


» Online rezervace

Poslední recenzeZvětšit mapu

Kitzbühel (Rakousko)

Malé městečko Kitzbühel si získalo svou popularitu díky závodu Světového poháru ve sjezdu mužů Hahnenkamm Rennen, který se tuto zimu bude konat od 22. do 27. ledna 2013. Tento světově proslulý závod se jede na jedné z nejobtížnějších sjezdových tratí světa "Streif". Další populární závod, který se také koná v Kitzbühelu od 18.01.2013 do 20.01.2013 , je největší světový turnaj v koňském pólu na sněhu. Před pěti lety zde byla postavena nejdražší lanovka světa 3S, která pojme až 35 osob najednou a propojuje skirareály Hahnenkamm / Pengelstein a Jochberg / Resterhöhe. Tato lanovka také umožňuje velkolepé populární "ski safari", což znamená 170 km sjezdovek z Aschau až na průsmyk Pass Thurn. Do Pass Thurnu se můžete dostat i skibusem, který jezdí po celém středisku zdarma. Další super žhavou senzací Kitzbühelu pro tuto zimu je deseti místná vyhřívaná gondola Maierbahn, která navazuje na osmi sedačku Ochsalm. Pro lyžaře, kteří chtějí poznat co nejvíc, je tu Alpen AllStarCard, která umožňuje prolyžovat také ostatní střediska v Tyrolsku i Salcbursku. turistické lákadla.

Samozřejmě i snowboardisti mají v Kitzbühelu svůj soukromý ráj a to ve Snowboard Area Kitzbüheler Horn s halfpipe, boardercrossem, jumpy, quarterpipe a slidy. Pro milovníky klasického lyžovaní je zde upraveno 120 km běžeckých tratí s třešničkou na dortu Kitzbühel Schwarzseeloipe - 4 km osvětlená trať. Kitzbuhel nabízí široké spektrum zábavy i mimo sjezdovku jako například: sáňkařské dráhy, krytý bazén s tobogány, tenisové haly anebo příležitost vyzkoušet adrenalinové záležitosti jako let balonem a curling. Tato oblast samozřejmě netrpí ani nedostatkem aprés-ski barů a restaurací, a proto je dovolená v Kitzbühelu vhodná jak pro lyžaře, tak pro nelyžaře. Ve městě a přilehlých obcích Reith, Aurach a Jochberg se nachází 516 ubytovacích podniků (z toho 6 pětihvězdičkových hotelů). A díky výjimečnosti Kitzbuhelu je ubytování dražší záležitostí. Avšak pro toho kdo hledá levnější ubytovaní, jsou tu také možnosti, ne sice už přímo v centru Kitzbuhelu, ale v okolních obcích.TOP 5 LUXUSNÍCH HOTELŮ

 1. Golf & Ski Hotel Rasmushof
 2. Schwarzer Adler Kitzbühel
 3. Hotel Tiefenbrunner
 4. Hotel Tennerhof
 5. Grand Tirolia Golf & Ski Resort

TOP 10 BUDGET HOTELŮ

 1. Pension Apartment Steiner
 2. Gartenhotel Toni
 3. Wellness Pension Hollaus
 4. Pension Teiersinger
 5. Landhaus Hofner
 6. Garni Hotel Zimmermann
 7. Hotel Willms am Gaisberg
 8. Panorama hotel
 9. Appartement Fuchs
 10. Berggasthaus Hennleiten